طی ۵ ماه ابتدای امسال صورت گرفت

افزایش تولید فولاد خام و محصولات فولادی

افزایش تولید فولاد خام و محصولات فولادی

به گزارش بازاری طبق آمار انتشار یافته از عملكرد شركت های بزرگ فولادی كشور طی پنج ماهه ابتدایی سالجاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته، میزان تولید فولاد خام و محصولات فولادی به ترتیب هفت و دو درصد افزایش یافته است.


به گزارش بازاری به نقل از ایسنا، براین اساس ۱۲ شرکت بزرگ فولادی از آغاز فروردین تا آخر مرداد سال جاری ۹ میلیون و ۲۳۸ هزار و ۵۰۳ تن شمش فولادی تولید کرده اند که از این میزان، شرکت های فولاد مبارکه چهار میلیون و ۸۹ هزار و ۸۹۰ تن، فولاد خوزستان یک میلیون و ۶۵۵ هزار و ۱۹۲ تن، ذوب آهن اصفهان ۹۶۸ هزار و ۴۴۴ تن، کاوه جنوب ۴۳۳ هزار و ۷۳۹ تن، فولاد خراسان ۳۹۵ هزار و ۲۰۶ تن، چادرملو ۳۹۳ هزار و ۵۱۴ تن، جهان فولاد سیرجان ۳۴۱ هزار و ۹۲۱ تن، ارفع ۳۳۹ هزار و ۱۸۲ تن، میدکو ۲۳۹ هزار و ۲۰۵ تن، فولاد آلیاژی ۲۰۲ هزار و ۲۶ تن، فولاد بناب ۱۴۵ هزار و ۲۷۵ تن و گروه ملی ۳۴ هزار و ۹۰۹ تن تولید کرده اند.
میزان تولید این شرکت ها در ماه مرداد یک میلیون و ۷۵۶ هزار و ۶۷۶ تن بوده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته، دو درصد رشد داشت.
همینطور ۱۱ شرکت بزرگ فولادی شامل فولاد مبارکه، ذوب آهن اصفهان، فولاد آذربایجان، فولاد خراسان، فولاد آلیاژی ایران، جهان فولاد سیرجان، نورد و لوله اهواز، گروه ملی فولاد، فولاد اکسین، ورق چهارمحال و بختیاری و فولاد بناب طی پنج ماهه نخست سال جاری بیشتر از شش میلیون و ۳۰۰۰ تن انواع محصولات فولادی تولید کرده اند.
میزان تولید محصولات فولادی شرکت های یاد شده در مرداد سال جاری یک میلیون و ۲۰۷ هزار و ۸۱ تن بود که در مقایسه با ماه مرداد سال گذشته، چهار درصد رشد نشان داده است.
منبع:

1399/06/20
11:26:45
5.0 / 5
1903
تگهای خبر: آمار , تولید , شركت , محصولات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴

لینک دوستان بازاری

بازاری

تگهای بازاری

baazari.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازاری محفوظ است

بازاری

بازار فروش کالا