نرم افزاری برای مصرف بهینه آب در بخش كشاورزی

نرم افزاری برای مصرف بهینه آب در بخش كشاورزی

به گزارش بازاری محققان یکی از شرکتهای دانش بنیان مستقر در پارک فناوری دانشگاه شهید بهشتی نرم افزاری برای مدیریت بهینه مصرف آب و اراضی کشاورزی طراحی و عرضه کرده اند.


به گزارش بازاری به نقل از ایسنا سیده زهرا درواری، مدیر عامل شرکت این دانش بنیان مستقر در پارک علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی با اشاره به اینکه این شرکت با هدف تحقیق، تولید و توسعه راهکارهای هوشمند مبتنی بر علوم و فناوری های اطلاعات مکانی در زمینه های مختلف فعالیت دارد، اظهار داشت: ما در تلاش هستیم تا با بهره ­گیری از تجارب، توانمندی های تخصصی و دستاوردهای نوین حوزه های سنجش از دور، سامانه های اطلاعات مکانی و سرویسهای مکان محور، خدمات خویش را به سازمان های مختلف در زمینه های بنیادی و کاربردی عرضه نماییم.
وی مأموریت اصلی این شرکت را تولید و توسعه زیرساخت های مناسب نرم افزاری و محتوای داده ای، عرضه مشاوره و خدمات فنی در زمینه های کاربردی علوم و فناوری های مکانی در سطوح ملی و بین المللی عنوان نمود و اضافه کرد: نرم افزار مخصوص تخصیص بهینه آب یکی از محصولات ما است که با ظرفیت سازی مناسب در زمینه کشت محصولات کشاورزی متناسب با وضعیت اراضی کشاورزی و منابع آب در دسترس یک منطقه، نیاز مشتریان در مورد بهبود مدیریت تقاضای آب، الگوی کاربری و افزایش ذخیره آب مجازی پاسخ داده شود.
درواری خاطرنشان کرد: تولید، جمع آوری، تأمین و پردازش داده و اطلاعات مکان محور، پردازش و تفسیر داده های سنجش از دور ماهواره ای و هوایی، تحلیل و مدلسازی پیشرفته و هوشمند در GIS، تولید پایگاه و سیستم های اطلاعات مکانی، عرضه سرویس ها و خدمات ارزش افزوده مکانی، پژوهش، آموزش و ظرفیت سازی در این علوم و فناوری ها، از دیگر خدمات ما محسوب می شوند.
وی ادامه داد: مشتریان بالقوه محصول اصلی شرکت شامل کشاورزان اراضی کشاورزی آبی، سازمان های متولی مدیریت، برنامه ریزی و خدمات رسانی بخش های آب و کشاورزی، افراد و شرکتهای عرضه دهنده خدمات در این بخش ها هستند.
مدیرعامل این شرکت مستقر در پارک علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی در مورد فروش و استقبال مشتریان از خدمات شرکت و محصول اصلی آن اظهار داشت: خوشبختانه طی نخستین سال فعالیت، موفق شدیم ضمن فروش خدمات در رابطه با محصول اصلی شرکت به بخش خصوصی داخلی، در سطح بین المللی هم در زمینه پردازش تصاویر ماهواره ای جهت برنامه ریزی کاهش گازهای گلخانه ای همکاری نماییم.
وی توسعه خدمات دانش بنیان در زمینه تولید محتوای مکانی دقیق و عرضه بسته های خدمات فنی در سطح بین المللی را همچون فعالیت های در دست انجام این شرکت عنوان نمود.
منبع:

1399/10/06
19:47:08
5.0 / 5
1151
تگهای خبر: آموزش , تخصص , تولید , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳

لینک دوستان بازاری

بازاری

تگهای بازاری

baazari.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازاری محفوظ است

بازاری

بازار فروش کالا