مدیركل تعزیرات حكومتی كهگیلویه و بویراحمد خبر داد

كشف و ضبط شیر آلوده و مخلوط 50درصدی آب در یاسوج بعلاوه عكس

كشف و ضبط شیر آلوده و مخلوط 50درصدی آب در یاسوج بعلاوه عكس

به گزارش بازاری کهگیلویه و بویراحمد مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کهگیلویه و بویراحمد از کشف و توقف محموله شیرآلوده با مخلوط50 درصدی آب در شهر یاسوج اطلاع داد.


«براتعلی صالحی» در حاشیه توقف یک دستگاه خودرو حمل شیر آلوده در شهر یاسوج به خبرنگاران اظهار داشت: باتوجه به گزارشات مردمی و دامپزشکی استان در خصوص اینکه شیرهای آلوده با بار میکروبی بالا و داشتن آب بیش از اندازه نرمال به استان کهگیلویه و بویراحمد وارد می شود که این مساله خطرات زیادی را برای مردم و مصرف کنندگان بوجود می آورد.
وی ادامه داد: با همراهی و هماهنگی دستگاه قضایی، نیروی انتظامی و دامپزشکی استان بعد از بررسی های لازم امروز توانسته ایم یک دستگاه خودرو حمل شیر آلوده را متوقف نماییم.
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کهگیلویه و بویراحمد اظهارکرد: طبق گزارشات واصله روزانه ۵ دستگاه خودرو از این نوع شیر از استان های همجوار به عنوان ضایعات وارد استان کهگیلویه و بویراحمد می شود.
صالحی اشاره کرد: طبق بررسی های صورت گرفته آب موجود در شیر محموله متوقف شده، ۱۴ درصد از نرم کشوری بالاتر بود البته بار میکروبی این محموله نیز در حال بررسی و آزمایش است که اساسا با میکروبی بالایی خواهد داشت. اضافه کردن آب را برای پایین آوردن بار میکروبی شیر انجام می دهند.
به گزارش بازاری به نقل از ایسنا، وی افزود: گزارشات رسیده حاکی از این است که بعضی از این نوع محموله ها تا ۵۰ درصد شیر وارد شده به استان کهگیلویه و بویراحمد آب است که این مساله سلامت و جان مردم را به خطر می اندازد.
منبع:

1399/10/14
19:36:19
0.0 / 5
948
تگهای خبر: خودرو
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴

لینک دوستان بازاری

بازاری

تگهای بازاری

baazari.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازاری محفوظ است

بازاری

بازار فروش کالا