رئیس بنیاد مستضعفان خبر داد

پرداخت تسهیلات برای پرورش ماهیان خاویاری

پرداخت تسهیلات برای پرورش ماهیان خاویاری

به گزارش بازاری رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی گفت: پرداخت تسهیلات برای توسعه پرورش ماهیان خاویاری در شمال كشور رونقی خوبی در این حوزه ایجاد كرده است.


به گزارش بازاری به نقل از ایسنا، محمد سعیدی كیا در مراسم اعطای ۱۳۵۰ فقره از اسناد علوی در روستای طوله كلای آمل با اشاره به اینكه با دستور رهبری، هیات امنایی برای واگذاری املاك علوی به مردم تشكیل و دستورالعمل واگذاری تصویب گردید، اظهار نمود: در استان مازندران در شش مرحله قریب به ۶۶۰۰ سند املاك علوی به صورت مجانی به مردم واگذار شد كه ارزش این املاك تقریبا ۱۹۰ میلیارد تومان است.
وی با اشاره به اینكه از مردم هم تقاضا داریم برای دریافت سند به نمایندگی بنیاد مستضعفان رجوع كنند، اظهار داشت: ۹۵ درصد اسناد املاك علوی به صورت مجانی در اختیار مردم قرار می گیرد. زمان نام نویسی و ثبت درخواست مردم تا آخر سال قبل بود اما امسال هم این فرصت به مردم داده شد تا بتوانند تشكیل پرونده داده و اسناد خویش را دریافت كنند.

سعیدی كیا با اشاره به اقدامات اشتغالزای صورت گرفته در بنیاد مستضعفان در استان مازندران اظهار نمود: در خلال دو سال قبل به ازای هر سال ۲۰ میلیارد تومان و مجموعا ۴۰ میلیارد تومان اعتبار اشتغالزا در استان مازندران سرمایه گذاری شده است.

وی اضافه كرد: در زمینه توسعه پرورش ماهیان خاویاری در شمال كشور ۲۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری برای تولید ۲۰ تن گوشت انجام شده و امیدواریم با این اعتبارات به رونق تولید ماهیان خاویاری كمك كنیم.

رئیس بنیاد مستضعفان با اشاره به اینكه خاویار ایران شهرت جهانی دارد و با كمك به توسعه آن با استفاده از مردم می توان اشتغالزایی و درآمد خوبی كسب كرد، اظهار داشت: ورود مردم به صحنه اقتصادی كشور باعث رونق تولید و رفع نیازهای جامعه می گردد و تجربه ای كه در اعطای تسهیلات صورت گرفته این امر را به خوبی نشان داده است.

وی ادامه داد: تسهیلات اعطایی بنیاد مستضعفان با پنج درصد یارانه و پنج درصد هم از محل اعتبارات معاونت مناطق محروم نهاد ریاست جمهوری مجموعا ۱۰ درصد حمایت برخوردار می گردد.

سعیدی كیا با بیان سرمایه گذاری در ۶پروژه تولید ماهیان خاویاری در استان مازندران، رتبه استان را در استفاده از تسهیلات سرمایه گذاری این بخش، بعد از استان گیلان دوم اعلام و خاطرنشان كرد: تسهیلات اعطا شده در توسعه بخش روستایی موثر خواهد بود.

 

1396/09/25
13:37:32
5.0 / 5
5026
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱

لینک دوستان بازاری

بازاری

تگهای بازاری

baazari.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازاری محفوظ است

بازاری

بازار فروش کالا