در هفته اخیر

دلار و سكه ركورد سال را شكستند

دلار و سكه ركورد سال را شكستند

بازاری: بررسی تحولات در بازار آزاد نشان داده است كه دلار و سكه طی هفته اخیر ركورد شكستند و بالاترین نرخ سال را تجربه كردند.


به گزارش بازاری به نقل از ایسنا، دلار آمریكا در هفته گذشته در مسیر افزایشی گام برداشت. در ابتدای هفته، دلار روند خویش را با نرخ ۴۴۱۱ تومان آغاز كرد و در ادامه هفته حركت آن در جهت افزایش بود و به ۴۴۲۶ تومان رسید. در اواسط هفته هم به همین منوال ادامه داد و نرخ ۴۴۲۹ تومان را تجربه نمود و در نهایت آخر هفته را با جهشی محسوس تر به آخر برد و ۴۴۵۸ تومان معامله شد تا بالاترین نرخ برای دلار به ثبت برسد.
در مجموع طی هفته گذشته دلار آمریكا در بازار آزاد ۴۷ تومان افزایش قیمت پیدا كرد.
اما سكه تمام طرح جدید در هفته گذشته روند سینوسی داشت؛ به گونه ای كه روزی در جهت افزایش و روز دیگر در جهت كاهش گام برداشت.
در اولین روز هفته سكه تمام یك میلیون و ۵۰۱ هزار تومان قیمت داشت و در ادامه با روند نزولی به یك میلیون و ۴۸۷ هزار تومان كاهش پیدا كرد. این نوع سكه در اواسط هفته به یك میلیون و ۴۹۴ هزار تومان رسید و در روز چهارشنبه ركوردشكنی كرد و به یك میلیون و ۵۱۵ هزار تومان رسید. اما در آخرین روز هفته مجددا كاهشی شد و یك میلیون و ۵۰۲ هزار تومان خرید و فروش شده و نهایتا هفته پر نوسانی برای سكه تمام رقم خورد.
در این میان بازار طلای ۱۸ عیار از ثبات بیشتری برخوردار بود و هر گرم آن با نرخ حدود ۱۴۱ هزار تومان هفته خویش را آغاز كرد و در ادامه هفته با افت حدود ۲۰۰۰ تومانی به حدود ۱۳۹ هزار تومان رسید. در ادامه هفته با اندكی افزایش مجددا به حدود ۱۴۱ هزار تومان رسید و در انتهای هفته روی ۱۴۰ هزار تومان ایستاد.1396/10/29
18:32:56
5.0 / 5
5689
تگهای خبر: بازار , دلار , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳

لینک دوستان بازاری

بازاری

تگهای بازاری

baazari.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازاری محفوظ است

بازاری

بازار فروش کالا