سرپرست سابق وزارت اقتصاد اعلام كرد:

تسویه حدود پنج هزار میلیارد از بدهی های دولت برای نخستین بار

تسویه حدود پنج هزار میلیارد از بدهی های دولت برای نخستین بار

بازاری: سرپرست سابق وزارت اقتصاد با اشاره به جایگاه اول این وزارت در الكترونیكی سازی خدمات، خطاب به وزیر جدید اقتصاد اظهار داشت كه وزارتخانه ای با كارنامه درخشان تحویل می گیرید.به گزارش بازاری به نقل از مهر، رحمت اله اكرمی، سرپرست سابق وزارت اقتصاد، در مراسم معارفه وزیر جدید اقتصاد با اشاره به اینكه فرهاد دژپسند این وزارتخانه را با كارنامه درخشانی تحویل می گیرد اظهار نمود: كاركرد وزارت اقتصاد با وظایف و انتظاراتی كه از آن می رود تناسبی ندارد. قضاوت بیرونی مردم نسبت به این وزارتخانه این است كه باید متولی كل حوزه اقتصاد كشور باشد، در حالیكه كاركرد درونی و بیرونی این وزارتخانه با هم تناسبی ندارد
اكرمی همینطور به كارنامه یك ساله وزارت اقتصاد هم اشاره نمود و اظهار داشت: در زمینه رشد الكترونیكی كردن خدمات وزارت اقتصاد رتبه اول را دارد. بیمه مركزی و سازمان امور مالیاتی هم در این زمینه رتبه های دوم و سوم را دارند.
او با تاكید بر اینكه برای شفاف سازی و مبارزه باید به سمت دولت الكترونیك برویم اظهار نمود: در وزارت اقتصاد برای نخستین بار حدود ۵ هزار میلیارد تومان از بدهی های دولت را تسویه كردیم. همینطور در سال ۱۳۹۶ حدود ۵۸ میلیون نفر از شهروندان توسط سازمان خصوصی سازی سود سهام عدالت خویش را دریافت نمودند.
سرپرست پیشین وزارت اقتصاد افزود: در سال قبل بورس كشور جزو سه بورس برتر منطقه بود. همینطور خزانه داری كلیه اوراق مالی را بدون تاخیر بازپرداخت كرده است. وزارت اقتصاد تنها دستگاهی است كه در سال ۱۳۹۷ دو بار مورد تشویق مقام معظم رهبری قرار گرفت.
در ادامه این مراسم لوح تقدیری به رحمت اله كرمی به خاطر زحمات وی در سرپرستی وزارت اقتصاد در چند ماه گذشته توسط جهانگیری به او اهدا و از زحماتش تقدیر گردید.

1397/08/13
12:05:49
5.0 / 5
5202
تگهای خبر: اقتصاد , بورس , خدمات , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳

لینک دوستان بازاری

بازاری

تگهای بازاری

baazari.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازاری محفوظ است

بازاری

بازار فروش کالا