برگزاری دو رویداد فناوری و نوآوری در روز ۱۴ اسفند

برگزاری دو رویداد فناوری و نوآوری در روز ۱۴ اسفند

به گزارش بازاری نخستین رویداد استارتاپی نوآوری همزمان با برگزاری ششمین دوره جایزه مدیریت فناوری و نوآوری برگزار می گردد.


به گزارش بازاری به نقل از ایسنا اولین رویداد نوروز نوآوری با محور متنوع سازی اكوسیستم استارتاپی و نوآوری همزمان با اختتامیه ششمین دوره جایزه ملی مدیریت فناوری و نوآوری برگزار می گردد.
هدف از برگزاری این رویداد، آشنایی فعالان اكوسیستم با محوریت نیاز جامعه و نحوه فعالیت استارتاپ ها در حوزه های متنوع و نیازهای كشور مانند پسماند، سلامت، آلودگی و بیوتكنولوژی است. در این رویداد صاحبنظران و متخصصان این حوزه و استارتاپ های موفق از تجربیات خود خواهند گفت.
رویداد نوروز نوآوری در دو حوزه متنوع سازی اكوسیستم و جایزه ملی مدیریت فناوری و نوآوری و همزمان با اختتامیه ششمین دوره جایزه ملی مدیریت فناوری و نوآوری برگزار می گردد. همینطور پنل بررسی چالش های تنوع بخشی به اكوسیستم استارتاپی ایران هم در این رویداد برگزار می گردد.
حضور دانشجویان مدیریت تكنولوژی در این رویداد بعد از ثبت نام مجانی است.
ششمین دوره جایزه ملی مدیریت فناوری و نوآوری هم با اهدافی چون افزایش توانایی های ملی از توسعه فناوری و نوآوری، افزایش توان بنگاه ها و سازمان ها در زمینه توسعه فناوری و نوآوری، ایجاد محرك و انگیزه ای برای بنگاه ها و سازمان ها در زمینه توسعه فناوری و نوآوری، ارزیابی و رتبه بندی بنگاه ها و سازمان ها از منظر توانمندی ها و عملكرد فناورانه و نوآورانه، ارتقای فرهنگ و یادگیری بنگاه ها و سازمام ها در زمینه مدیریت فناوری و ایجاد الگویی برای بنگاه ها و سازمان ها برای افزایش قابلیت های مدیریت فناوری برگزار می گردد.
این دو رویداد در روز ۱۴ اسفندماه برگزار می شود.1397/12/07
19:32:18
5.0 / 5
4360
تگهای خبر: تخصص , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵

لینک دوستان بازاری

بازاری

تگهای بازاری

baazari.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازاری محفوظ است

بازاری

بازار فروش کالا