رئیس سازمان خصوصی سازی خبر داد

واریز سود سهام عدالت بعد از دریافت از شركت ها

واریز سود سهام عدالت بعد از دریافت از شركت ها

به گزارش بازاری رئیس سازمان خصوصی سازی اعلام نمود: سود سهام عدالت از اوایل اسفند به حساب مردم واریز می شود.به گزارش بازاری به نقل از پژوهشكده پولی و بانكی، علیرضا صالح درباره میزان سود واریزی به حساب مشمولان اظهار داشت: رقم دقیق آن در وضع كنونی معین نمی باشد و باید در ابتدا سود مدنظر از شركت ها دریافت و سپس به حسابِ دارندگان سهم واریز شود.
وی افزود: برای مشخص شدن اینكه چه میزان سود سهام به مردم تعلق می گیرد باید تا ماه بهمن صبر كرد، اما به طور قطع تا ماه اسفند سود در نظر گرفته شده واریز می شود.
رئیس سازمان خصوصی سازی افزود: سودهایی كه از طرف شركت ها در اختیار ما قرار می گیرد برای مردم است؛ بدین سبب هر میزان سود به حساب سازمان واریز شود تا رقم آخر به مردم پرداخت خواهیم كرد.
صالح در پاسخ پرسشی در خصوص اینكه در ابتدا قرار بود سود سهام عدالت در ماه آذر به حساب مشمولان پرداخت گردد در صورتیكه زمان تعیین شده عقب افتاده است، اظهار داشت: شركت ها هشت ماه فرصت دارند تا سود را در اختیار ما قرار دهند و با عنایت به اینكه مجامع آنها در تیرماه انجام شد تا اختتام بهمن فرصت دارند كه سود را به حساب سازمان واریز نمایند.
وی با اشاره به اینكه سهام عدالت تا آبان سال ۹۹ آزادسازی می شود و در اختیار مردم قرار می گیرد اضافه كرد: یكی از اهداف اصل ۴۴ قانون اساسی، تشویق مردم برای سرمایه گذاری در بورس است كه امیدواریم این امر هرچه سریعتر با آزادسازی سهام عدالت، محقق شود.

1398/10/07
20:25:07
5.0 / 5
4176
تگهای خبر: بانك , بورس , پول , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵

لینک دوستان بازاری

بازاری

تگهای بازاری

baazari.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازاری محفوظ است

بازاری

بازار فروش کالا