رئیس سازمان برنامه و بودجه:

عیدی یك میلیون و۲۰۰هزار تومانی كاركنان دولت آخر بهمن واریز می شود

عیدی یك میلیون و۲۰۰هزار تومانی كاركنان دولت آخر بهمن واریز می شود

بازاری: رئیس سازمان برنامه و بودجه از پرداخت عیدی یك میلیون و 200 هزار تومانی كاركنان و بازنشستگان دولت با حقوق بهمن ماه آگاهی داد.به گزارش بازاری به نقل از مهر، محمدباقر نوبخت در گفتگوی تلفنی با بخش خبری ساعت ۲۱ سیما درباره مصوبه هیأت وزیران برای میزان حقوق اختتام سال كاركنان دولت گفت: طبق ماده ۷۵ قانون مدیریت خدمات كشوری كه عیدی هر سال را بر اساس ۵ هزار امتیاز به تصویب هیأت وزیران موكول كرد، در جلسه عصر امروز یك میلیون ۲۰۰ هزار تومان برای تمام كاركنان و بازنشستگان دولتی در نظر گرفته شد و به تصویب هیأت وزیران رسید.
وی با اشاره به اعلام خبر میزان عیدی یك میلیون و ۱۰۰ هزار تومانی از طرف پایگاه اطلاع رسانی دولت اظهار داشت: این رقم اعلام شده به سبب اشتباه تایپی بوده است. البته با توجه به این كه عیدی بر اساس ۵ هزار امتیاز محاسبه شده، میزان آن تقریباً حدود یك میلیون و ۱۰۰ هزار تومان بود اما با توجه به اینكه میزان رشد حقوق امسال ۲۰ درصد در نظر گرفته شده بود، هیئت وزیران نیز بر اساس همین میزان افزایش، میزان عیدی را یك میلیون و ۲۰۰ هزار تومان در نظر گرفت.
رئیس سازمان برنامه و بودجه اظهار داشت: عیدی اختتام سال كاركنان و بازنشستگان دولت انشاالله درانتها بهمن ماه به حساب آنها واریز می شود.


منبع:

1398/11/07
20:31:51
5.0 / 5
4292
تگهای خبر: بودجه , حقوق , خدمات , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱

لینک دوستان بازاری

بازاری

تگهای بازاری

baazari.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازاری محفوظ است

بازاری

بازار فروش کالا