ستاد برنامه ریزی و راهبری جهش تولید تشكیل شد

ستاد برنامه ریزی و راهبری جهش تولید تشكیل شد

بازاری: با نامگذاری سال 1399 بعنوان سال «جهش تولید» در پیام نوروزی مقام معظم رهبری و ابلاغ ماموریت راهبری این مهم به سازمان برنامه و بودجه كشور، نخستین جلسه ستاد برنامه ریزی و راهبری جهش تولید در سازمان برنامه و بودجه كشور در تاریخ دوم فرورودین 1399 به ریاست دكتر محمدباقر نوبخت، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه كشور اجرا شد.


به گزارش بازاری به نقل از ایسنا و به نقل از سایت سازمان برنامه و بودجه، دكتر نوبخت در این نشست، ضمن تشكر از تدبیر مقام معظم رهبری (مدظله العالی) برای نام گذاری سال جاری بعنوان سال «جهش تولید»، اعضای ستاد برنامه ریزی و راهبری جهش تولید را متشكل از نمایندگان وزارتخانه های اقتصادی و تولیدی تعیین و در احكام جداگانه ای ابلاغ نمود.
تمام دستگاه های اجرایی به همراه معاونت ها، سازمان های تابعه و استانی سازمان برنامه و بودجه كشور موظف به همكاری با ستاد برنامه ریزی و راهبری جهش تولید شدند.
در این نشست مقرر شد، تمام دستگاه های اجرایی و استانداری های استان های سراسر كشور، ضمن معرفی ظرفیت های بالفعل و بالقوه به این ستاد، در چارچوب دستورالعمل های ابلاغی این ستاد، نسبت به تدوین برنامه های جهش تولید حوزه تحت مسئولیت خود اقدام نمایند، تا با راهبری ستاد و پشتیبانی سازمان برنامه و بودجه كشور، پروسه اجرایی این برنامه ها در امتداد تحقق شعار سال 1399 به فوریت آغاز شود.
مقرر شد دومین جلسه ستاد، فردا یكشنبه سوم فروردین 1399 رأس ساعت 16 با حضور اعضا برای پیگیری امور تشكیل شود
منبع:

1399/01/03
11:53:30
5.0 / 5
3433
تگهای خبر: اقتصاد , بودجه , تولید , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳

لینک دوستان بازاری

بازاری

تگهای بازاری

baazari.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازاری محفوظ است

بازاری

بازار فروش کالا