اقدامات مهندسی سایپا برای مقابله با شیوع كرونا

اقدامات مهندسی سایپا برای مقابله با شیوع كرونا

به گزارش بازاری معاون مهندسی سایپا از اعمال تغییرات در تمامی خطوط تولید سایپا با هدف حفظ فاصله فردی كاركنان و كاهش نیروی انسانی تولید در هر شیفت كاری تا زمان آخر اپیدمی ویروس كرونا اطلاع داد.


به گزارش بازاری به نقل از ایسنا و به نقل از سایپانیوز، پرویز آفتاب سوار اعلام نمود: با دستور و تاكید مدیرعامل گروه سایپا و در جهت پیشگیری از شیوع كرونا و هم صیانت از سلامت كاركنان و سرمایه های انسانی گروه سایپا برای اولین بار تغییراتی در خطوط تولید در سایت های مختلف گروه سایپا باهدف رعایت فاصله فردی بین كاركنان در حین كار تا زمان آخر اپیدمی ویروس كرونا صورت گرفته است.
معاون مهندسی سایپا اظهار داشت: در فاز نخست، شروع فعالیت خطوط تولید سایپا در یك شیفت و با حضور ۲۵ تا ۳۰ درصد نیروی انسانی به صورت چرخشی خواهد بود.
وی ادامه داد: فاصله گذاری فردی بگونه ای است كه در هر ایستگاه تولیدی به صورت میانگین دو نفر با رعایت حریم فردی حضور خواهند داشت تا ضریب سلامتی و ایمنی كاركنان حفظ شود. با این طراحی، ضمن كاهش ظرفیت تولید سایپا كه امكان اجرای طرح فاصله گذاری را میسر خواهد كرد، كاهش ساعات كاری هم جهت حضور كمتر كاركنان در محل كار اجرا گردیده است.
آفتاب سوار خاطرنشان كرد: برنامه ایجاد فاصله فردی در گروه به موازات رعایت بهداشت فردی، تجهیز نیروها به اقلام حفاظتی نظیر ماسك و دستكش و همینطور پاك سازی و ضدعفونی مداوم محیط كار به اجرا درآمده و تا آخر اپیدمی ویروس كرونا ادامه خواهد داشت. در گام های بعدی و بعد از حصول اطمینان نسبت به حفظ سلامتی نیروی انسانی، ظرفیت خطوط گروه سایپا با رعایت شرایط ذكر شده فوق افزایش خواهد یافت.
معاون مهندسی سایپا تصریح كرد: حفظ سلامت كاركنان بعنوان سرمایه های انسانی شركت، مهم ترین اولویت مدیران گروه سایپا در راه تولید خواهد بود و تلاش خواهیم كرد خطوط با حضور بهینه و ایمن نیروی انسانی به فعالیت خود ادامه دهند.1399/01/23
20:15:22
5.0 / 5
3023
تگهای خبر: تولید , سرمایه , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳

لینک دوستان بازاری

بازاری

تگهای بازاری

baazari.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازاری محفوظ است

بازاری

بازار فروش کالا