آخرین وضعیت بسته ۱۰ هزار میلیارد تومانی وزارت صنعت

آخرین وضعیت بسته ۱۰ هزار میلیارد تومانی وزارت صنعت

بازاری: تا آخر آبان ماه سال جاری به ۵ هزار و ۴۳۱ طرح با پیشرفت فیزیكی بالای ۶۰ درصد در جهت تامین مالی بنگاه های تولیدی كوچك و متوسط و هم طرح های نیمه تمام با پیشرفت فیزیكی بالای ۶۰ درصد، رقمی معادل ۳۷ هزار و ۲۶۶ میلیارد ریال تسهیلات پرداخت شده است.به گزارش بازاری به نقل از ایسنا، طرح ۱۰ هزار میلیارد تومانی به منظور پشتیبانی از تولید و اشتغال ۱۰ هزار بنگاه اقتصادی و تامین مالی ۶۰۰۰ واحد نیمه تمام با پیشرفت فیزیكی حداقل ۶۰ درصد همچون طرح هایی بود كه امسال توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت مدنظر قرار گرفت.

در همین راستا به منظور تامین مالی بنگاه های تولیدی كوچك، متوسط و طرح های نیمه تمام با پیشرفت فیزیكی بالای ۶۰ درصد در جهت تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی تا آخر آبان ماه سال جاری در مجموع ۳۷ هزار و ۲۸۱ طرح ثبت نام كرده اند كه ۱۵ هزار و ۵۵۸ طرح به ارزش ۱۱۳ هزار و ۶۶ میلیارد ریال به بانك های عامل معرفی گشتند.

طبق اطلاعاتی كه در اختیار خبرنگار ایسنا قرار گرفته است، تا آخر آبان ماه سال جاری به ۵ هزار و ۴۳۱ طرح با پیشرفت فیزیكی بالای ۶۰ درصد در جهت اقتصاد مقاومتی جمعا ۳۷ هزار و ۲۶۶ میلیارد ریال تسهیلات پرداخت شده است.

علاوه بر این بیشترین تعداد طرح های دریافت كننده تسهیلات در این بخش مربوط به استان اصفهان با ۳۴۰ طرح بوده كه به این طرح ها در مجموع یك هزار و ۹۹۰ میلیارد ریال تسهیلات پرداخت شده است. همینطور بیشترین میزان پرداخت با حدود ۴۰۰۰ میلیارد ریال مربوط به استان البرز بوده كه به ۲۴۷ طرح در این استان پرداخت شده است.
1396/10/28
18:01:31
5.0 / 5
5031
تگهای خبر: اقتصاد , تسهیلات , تولید , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱

لینک دوستان بازاری

بازاری

تگهای بازاری

baazari.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازاری محفوظ است

بازاری

بازار فروش کالا